Tieto stránky používajú pre zvýšenie komfortu uživateľov cookies

Bazény a sauny

Switch to desktop Register Login

Bazén CHERRYPOOL  kruhový, hĺbka 1,32 mBazén CHERRYPOOL kruhový, hĺbka 1,32 m

Bazén CHERRYPOOL Ø 3,6 x 1,32 m SET


Cena
Základná cena s DPH 2.220,00
Zľava - 421,00
Predajná cena 1.799,00
Bazén CHERRYPOOL kruhBazén CHERRYPOOL kruh
Bazén CHERRYPOOL kruhBazén CHERRYPOOL kruh
Bazén CHERRYPOOL kruhBazén CHERRYPOOL kruh
Bazén CHERRYPOOL kruhBazén CHERRYPOOL kruh
Bazén CHERRYPOOL kruhBazén CHERRYPOOL kruh
  • Popis
  • Recenzie

Bazén CHERRYPOOL s priemerom 3,6 a hĺbkou 1,32 metraalt

predstavuje exkluzívnu variantu záhradných bazénov. Počiatočná investícia sa zúročí dlhodobou životnosťou a univerzálnym využitím k Vašej plnej spokojnosti. Svojou hĺbkou až 132 cm poskytujú pocit úžasnej voľnosti pri pohybe vo vode a uspokoja aj zdatných plavcov. Pri dostatočne pevnom a rovnom povrchu nie je nutné žiadne betónovanie, dokonca ani pod dnom bazénu. Samonosná robustná kovová konštrukcia nevyžaduje žiadnu údržbu a variabilitou svojho použitia idálne zapadne do Vašej záhrady. Technicky dokonalý, rokmi overený koncept skracuje dobu montáže na minimum. Použité vysokohodnotné materiály ako obojstranne pozinkovaný a viacnásobne potiahnutý plášť, či extra pevná a odolná bazénová fólia spravili z tejto rady najpredávanejší bazénový koncept u našich juhozápadných susedov.

Bazénové teleso sa skladá z oceľového plášťa, obojstranne žiarovo pozinkovaného, viacnásobne potiahnutého polyesterovou ochrannou vrstvou. Vrchné madlo je cca. 15 cm široké, taktiež žiarovo pozinkované a viacnásobne potiahnuté ochrannými vrstvami. Modrá extra pevná vnútorná fólia hrúbky 0,6 mm je stabilizovaná proti UV žiareniu, farebne stála a odolná voči mrazu.

 

Bazén CHERRYPOOL s priemerom 3,6 a hĺbkou 1,32 metra obsahuje:

 

  • oceľový plášť bazéna s hrúbkou obojstranne žiarovo pozinkovaný a viacnásobne potiahnutý ochrannou vrstvou polyesteru
  • spodnú vodiacu koľajnicu pre bazénový plášť obojstranne žiarovo pozinkovanú a viacnásobne potiahnutú ochrannou vrstvou polyesteru
  • horné kovové madlo šírky 15 cm obojstranne žiarovo pozinkované a viacnásobne potiahnuté ochrannou vrstvou polyesteru
  • extra pevnú modrú bazénovú fóliu hrúbky 0,6 mm, UV aj farebne stála a odolná voči mrazom
  • skimmer
  • tryska
  • podrobný návod na použitie

Bazén CHERRYPOOL je možné postaviť ako:

 

- voľne stojaci, teda celé telo bazéna je voľne postavené, pri dostatočne pevnom povrchu nevyžaduje vybetónovanú plochu

 

- čiastočne zapustený, časť tela bazénu je pod úrovňou okolitého terénu, príp je bazén obmurovaný, alebo prisypaný dovezenou zeminou. Steny bazény je možné ochrániť pred tlakom okolitej zeminy a zároveň dôkladne izolovať pomocou špeciálnych izolačných dosiek. Pre bližšie informácie nás prosím Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

- úplne zapustený do terénu, celé telo bazéna je pod úrovňou terénu, príp. je bazén kompletne obmurovaný, alebo prisypaný zeminou. Steny bazény je možné ochrániť pred tlakom okolitej zeminy a zároveň dôkladne izolovať pomocou špeciálnych izolačných dosiek. Pre bližšie informácie nás prosím Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript..

 

Samotná montáž bazénu CHERRYPOOL je nenáročná a zvládne ju podľa priloženého podrobného návodu každý.

Bazenova izolacia

 

Tento typ bazénu má samonosnú konštrukciu a preto je možné postaviť ho bez použitia betónu. Ak použijete patentované izolačné profily z našej ponuky nie je potrebné nič betónovať.

Okrem rýchlej a ľahkej výstavby bez namáhania sa s ťažkým betónom poskytuje tento spôsob obrovskú výhodu v tom, že bazén je zároveň dokonale tepelne zaizolovaný, čo sa prejaví v predĺžení kúpacej sezóny až o niekoľko týždňov, resp. v nemalých finančných úsporách ak plánujete ohrev vody v bazéne.

 

 

Bazény CHERRYPOOL sa dajú jednoducho rozšíriť rôznymi doplnkami - napr. protiprúd, bazénové osvetlenie, či bazénovým prekrytím a tak si môžte vytvoriť rodinný bazén presne podľa svojich predstáv.

Bazén
tvar
kruh
konštrukcia
kovová
objem 12.500 l
šírka Ø 3,6 m
typ
celoročný
dĺžka Ø 3,6 m
hĺbka 1,32 m
poloha
nadzemný
čiastočne v zemi
úplne v zemi
filtrácia
bez
Položiek v krabici: 1

MB-T Design All rights reserved.

Top Desktop version