Tieto stránky používajú pre zvýšenie komfortu uživateľov cookies

Bazény a sauny

Switch to desktop Register Login

Bazény LIFESTYLE

Doprava zdarma

Rodinné bazény LIFESTYLE majú robustnú samonosnú kovovú konštrukciu, nepotrebujú betónovú základňu, čiže je možné ich postaviť na ľubovoľnom rovnom mieste vo Vašej záhrade. Použitá bazénová fóĺia je celočná s dlhou životnosťou. Hĺbka tohto rodinného bazénu je 120 cm, čo určite postačuje na rekreačné plávanie. 

Záhradný bazén LIFESTYLE je možné postaviť ako:

Volne stojaci - nadzemny bazen - nadzemný bazén, voľne stojaci bazén, celý bazén je postavený nad úrovňou terénu

bazen ciastocne v zemi - ciastocne zapusteny bazen - bazén čiastočne v zemi, čiastočne zapustený bazén, časť bazénu je nad zemou a časť pod zemou

Zapustené bazény - bazény v zemi - úplne zapustený bazén, bazén v zemi, celý, alebo takmer celý bazén je umiestnený v zemi, pod úrovňou okolitého terénu

Pri oválnych bazénoch LIFESTYLE je rovná časť steny vystužená niekoľkými šikmými vzperami. Tieto bazény v štandardnom prevedení nie sú vhodné pre montáž na betónovom povrchu.

Bazén LIFESTYLE ponúkame vo verzií Deluxe Set s pieskovou filtráciou, tryskami aj skimmerom.

Rodinný bazén LIFESTYLE je možné postaviť aj bez betónovania použitím patentovaných izolačných tvárnic. Výstavba bazénov týmto spôsobom je ekonomickejšia, niekoľkonásobne rýchlejšia a navyše je bazén dôkladne tepelne zaizolovaný.

 

 

Bazény LIFESTYLE

Výsledok 1 - 2 z 2

Bazén LIFESTYLE 5,4 x 3,6 x 1,2 m SET

Základná cena s DPH 1.999,00
Zľava - 400,00
Predajná cena 1.599,00

Akciový set bazén + filtrácia + skimmer + tryska. Rozmer 5,4 x 3,6 a hĺbka 1,2 metra. Objem 18.500 litrov. Stabilné zimeodolné, celoročné prevedenie.

Bazén LIFESTYLE 7,2 x 3,6 x 1,2 m SET

Základná cena s DPH 2.299,00
Zľava - 500,00
Predajná cena 1.799,00

Akciový set bazén + filtrácia + skimmer + tryska. Rozmer 7,2 x 3,6 a hĺbka 1,2 metra. Objem 25.500 litrov. Stabilné zimeodolné, celoročné prevedenie.

MB-T Design All rights reserved.

Top Desktop version