Tieto stránky používajú pre zvýšenie komfortu uživateľov cookies

Bazény a sauny

Switch to desktop Register Login

Bazén VISIONPOOL  7,2 x 3,6 x 1,44 mBazén VISIONPOOL 7,2 x 3,6 x 1,44 m

Bazén VISIONPOOL 7,2 x 3,6 x 1,44 m


Cena
Základná cena s DPH 3.120,00
Zľava - 521,00
Predajná cena 2.599,00
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
Bazén VISIONPOOLBazén VISIONPOOL
  • Popis
  • Recenzie

Bazén VISIONPOOL s rozmerom 7,2 x 3,6 a hĺbkou 1,44 metraalt

 

je jednoduchý, robustný rodinný bazén s veľkou pevnosťou a ľahkou montážou, pomocou ktorého si s minimálnymi nákladmi dokážete splniť svoje predstavy o vlastnom rodinnom bazéne. Hĺbka 1,44 metra je viac ako postačujúca pre plávanie aj pre vysokých ľudí. Bazénové teleso sa skladá z oceľového plášťa, žiarovo pozinkovaného, ktorého vonkajšia plocha je potiahnutá polyesterom a vnútorná - prídavným ochranným náterom. Madlo aj spodná koľajnička sú z modrého tvrdeného PVC. Modrá vnútorná fólia hrúbky 0,6 mm je stabilizovaná proti UV žiareniu, farebne stála a odolná voči mrazu.

 

Bazén VISIONPOOL s rozmerom 7,2 x 3,6 a hĺbkou 1,44 metra obsahuje:
- oceľový plášť bazéna s hrúbkou 0,6 mm žiarovo pozinkovaný vonkajšia plocha je potiahnutá polyesterom, vnútorná - prídavným ochranným náterom
- spodná vodiaca koľajnica pre bazénový plášť
- horné madlo z tvrdeného PVC
- modrú bazénovú fóliu hrúbky 0,6 mm, UV aj farebne stála a odolná voči mrazom
- podrobný návod na použitie

 

Oválny bazén VISIONPOOL s hĺbkou 1,44 metra je možné postaviť iba ako:

 

- úplne zapustený do terénu, celé telo bazéna je pod úrovňou terénu, príp. je bazén kompletne obmurovaný, alebo prisypaný zeminou. Dno bazéna musí byť postavené na vybetónovanej a prípadne aj armovanej ploche ( podľa miestnych podmienok)

Pre čiastočne ako aj úplne zapustené varianty platí, že medzeru medzi plášťom bazéna a pôdou je potrebné vyplniť tzv. chudým betónom a tým ochrániť konštrukciu bazéna pred tlakom okolitej zeminy.

Samotná výstavba bazénov VISIONPOOL je nenáročná a zvládne ju každý aspoň trochu šikovný domáci majster, bez nutnosti zaplatiť špeciálne kvalifikované pracovné sily. Pri zapustených, alebo čiastočne zapustených bazénoch najskôr vyhĺbime otvor - asi o 40 - 50 cm väčší ako je samotné telo bazénu. V ďalšom kroku je potrebné vybetónovať dno bazéna. Ak to miestne statické podmienky vyžadujú použijeme armovaný betón. Bazény VISIONPOOL oválneho tvaru vyžadujú na rovnej časti výstavbu oporného múru. Postavenie samotného bazéna pozostáva v zložení spodnej vodiacej koľajnice a naslednom postavení plášťa. Po vložení a vyrovnaní bazénovej fólie napustíme asi 3 - 4 cm vody a vyrovnáme prípadne záhyby. Postupne dopúšťame vodu. Počas dopúšťania vody vyplníme medzeru medzi vonkajším plášťom a terénom chudým betónom. Nesmieme zabudnúť na inštalácie a armatúry.

Bazény VISIONPOOL sa dajú jednoducho rozšíriť rôznymi doplnkami - napr. protiprúd, bazénové osvetlenie, či bazénovým prekrytím a tak si môžte vytvoriť rodinný bazén presne podľa svojich predstáv.

Bazén
typ
celoročný
konštrukcia
kovová
tvar
ovál
dĺžka 7,2 m
šírka 3,6 m
hĺbka 1,44 m
objem 31000 l
poloha
úplne v zemi
filtrácia
bez
Položiek v krabici: 1

MB-T Design All rights reserved.

Top Desktop version