Tieto stránky používajú pre zvýšenie komfortu uživateľov cookies

Bazény a sauny

Switch to desktop Register Login

Baz__n_VISIONPOO_4db7cbb7de17f.jpg

Bazén VISIONPOOL Ø 5,4 x 1,44 m


Cena
Základná cena s DPH 2.880,00
Zľava - 581,00
Predajná cena 2.299,00
  • Popis
  • Recenzie

Bazén VISIONPOOL s priemerom 5,4 a hĺbkou 1,44 metraalt

 je jednoduchý, robustný rodinný bazén s veľkou pevnosťou a ľahkou montážou, pomocou ktorého si s minimálnymi nákladmi dokážete splniť svoje predstavy o vlastnom rodinnom bazéne. Hĺbka 1,44 metra je viac ako postačujúca pre rekreačné plávanie aj pre vysokých ľudí. Bazénové teleso sa skladá z oceľového plášťa, žiarovo pozinkovaného, ktorého vonkajšia plocha je potiahnutá polyesterom a vnútorná - prídavným ochranným náterom. Madlo aj spodná koľajnička sú z modrého tvrdeného PVC. Modrá vnútorná fólia hrúbky 0,6 mm je stabilizovaná proti UV žiareniu, farebne stála a odolná voči mrazu.

 

Bazén VISIONPOOL s priemerom 5,4 a hĺbkou1,44 metra obsahuje:
- oceľový plášť bazéna s hrúbkou 0,6 mm žiarovo pozinkovaný vonkajšia plocha je potiahnutá polyesterom, vnútorná - prídavným ochranným náterom
- spodná vodiaca koľajnica pre bazénový plášť
- horné madlo z tvrdeného PVC
- modrú bazénovú fóliu hrúbky 0,6 mm, UV aj farebne stála a odolná voči mrazom
- podrobný návod na použitie

 

Bazén VISIONPOOL s priemerom 5,4 a hĺbkou 1,44 metra je možné postaviť ako:

 

- čiastočne zapustený, časť tela bazénu je pod úrovňou okolitého terénu, príp je bazén obmurovaný, alebo prisypaný dovezenou zeminou. Dno bazéna musí byť postavené na vybetónovanej a prípadne aj armovanej ploche ( podľa miestnych podmienok)

 

- úplne zapustený do terénu, celé telo bazéna je pod úrovňou terénu, príp. je bazén kompletne obmurovaný, alebo prisypaný zeminou. Dno bazéna musí byť postavené na vybetónovanej a prípadne aj armovanej ploche ( podľa miestnych podmienok)

Pre čiastočne ako aj úplne zapustené varianty platí, že medzeru medzi plášťom bazéna a pôdou je potrebné vyplniť tzv. chudým betónom a tým ochrániť konštrukciu bazéna pred tlakom okolitej zeminy.

Samotná výstavba bazénov VISIONPOOL je nenáročná a zvládne ju každý aspoň trochu šikovný domáci majster, bez nutnosti zaplatiť špeciálne kvalifikované pracovné sily. Pri zapustených, alebo čiastočne zapustených bazénoch najskôr vyhĺbime otvor - asi o 40 - 50 cm väčší ako je samotné telo bazénu. V ďalšom kroku je potrebné vybetónovať dno bazéna. Ak to miestne statické podmienky vyžadujú použijeme armovaný betón. Postavenie samotného bazéna pozostáva v zložení spodnej vodiacej koľajnice a naslednom postavení plášťa. Po vložení a vyrovnaní bazénovej fólie napustíme asi 3 - 4 cm vody a vyrovnáme prípadne záhyby. Postupne dopúšťame vodu. Pri zapustených bazénoch vyplníme medzeru medzi vonkajším plášťom a terénom chudým betónom. Nesmieme zabudnúť na inštalácie a armatúry.

Bazén
typ
celoročný
konštrukcia
kovová
tvar
kruh
dĺžka Ø 5,4 m
šírka Ø 5,4 m
hĺbka 1,44 m
objem 31.500 l
poloha
čiastočne v zemi
úplne v zemi
filtrácia
bez
Položiek v krabici: 1

MB-T Design All rights reserved.

Top Desktop version